Bisculens بیسکولنز

آموزش و ترفند عکاسی و انیمیشن با حدیث ملکی

  سلام

حالتون چه طوره؟

به بیسکولنز خوش آمدید


بیسکولنز کانال ویدئویی ام هست که در آن از خوراکی ها عکاسی می کنیم، انیمیشن می سازیم و قصه های و داستان های علمی مرتبط می شنویم 

بیسکولنز - حدیث ملکی


من حدیث ملکی هستم، و در استودیوی خانگی ام یعنی  بیسکولنز با کمک خوراکی ها از عکاسی، انیمیشن، تصویرسازی با شما گپ می زنم


ایده ی بیسکولنز از آن جا شروع شد که به نظرم اومد در پروژه های روزمره به ناچار باید برخی از مهارت ها رو کنار می گذاشتم و این باعث می شه که اون ها رو فراموش کنم، دوست داشتم ارتباطم با علوم کامپیوتر، عکاسی، ترجمه انگلیسی، فرانسه، فیلم سازی، انیمیشن، تدوین، جلوه های ویژه، زیرنویس، گویندگی، نویسندگی و موسیقی  را حفظ کنم. از طرفی از ویدئوهای آموزشی یوتیوب خیلی چیزها یاد گرفتم و دیدم که چه طور افراد با یاددادن خودشون رشد می کنند و از مفید بودن و پیدا کردن دوستان زیاد احساس خوبی بهشون دست می ده پس چرا به جای نوشتن محدود در یک کتاب با تیراژ کم، یا مجله های با توزیع بسیار محدود یا شرکت در تولید پک های ویدئویی فروشی برای موسسات آموزشی، ویدئوهایی برای همه نسازم، برای همه در اختیار همه، برای همه ی کسانی که شاید به برخی منابع دسترسی نداشته باشند. این شد که شروع کردم. بهترین حمایت و کمکی که شما می توانید داشته باشید، دنبال کردن کانال های عکس و ویدئوی بیسکولنز، معرفی به دوستان و نشان دادن کارهای خودتان به من هست.

شاید مدت زمان 2 تا 5 دقیقه برای آموزش کم باشه اما هدف من آموزش نیست، هدف من با شما بودن، صحبت از چیزهای جالب و ایجاد انگیزه و شوق و ذوق یادگیری در شما برای کنجکاوی بیشتر در آن موضوع هست. خیلی امیدوارم که این کار باعث آشنایی شما با هم، ایجاد گروه های یادگیری و کاری و رشد بهتر و بیشتر تولیداتمون بشه.همه ی ما توی هر زمینه ای که کار کنیم می تونیم و باید به هم کمک کنیم و پروژه های چند وجهی ایجاد کنیم.


اگر به عکاسی، انیمیشن و دانستنیهای جالب علوم علاقه مندید، کانال های ویدئویی بیسکولنز را دنبال کنید


در عکس هایی که منتشر می کنید من رو با @bisculens

صدا بزنید، خوشحال می شم پنجشنبه ها بیام و برای عکس هاتون  بگذارم


سوالات و عکس هایی  رو که برای من در وبلاگ بیسکولنز، صفحه ی بیسکولنز یا حساب بیسکولنز می نویسید  و می فرستید رو یادداشت می کنم  و در ویدئوهای پرسش و پاسخ بهشون پاسخ خواهم داد.

چای شکوفا
چای شکوفا
تازگی
تازگی
بسیکولنز
بیسکولنز
Desktop Site